hráčů online
Zkopírování IP
Vítejte na našem webu. Snad najdeš zde vše potřebné!

Moonovic

Member

Kanál

Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

O uživateli

Zaregistrován:
před rokem
Naposledy spatřen:
před rokem
Zobrazení profilu:
238

Nejnovější příspěvky

před rokem
Minecraft a redstone a rudy

Minecraft nám rudou redstone ukazuje mnoho možností staveb. Díky téhle rudě můžete postavit ruzné dveře dokonce lítající plošiny. Tahle ruda byla přidaná ve verzi 1,0,1. Ruda vám také může osvětlit kousek vašeho těžebního dolu na úroven světla čislo 9. Když tahle ruda byla přidána byl to zlom hry ve hře se začali stavět různé stavby které dokázali chodit nebo automaticky těžit. Ve verzi 12w32a 1,4,2 byl přidán comand block přes tenhle block se mohlo vymyslet spoustu zajímavých příkazů. Tenhle block se dal získat jenom když jste byli ve gamemode creative jiná možnost nebyla a dosud není.

V ubdatu 0,0,14a-byla přidaná ruda jménem iron iron byla ruda díky které jste si mohly vyrobit zbroj či různé nástroje když byla ruda přidána mohla se najít až po 30+ kouskách u sebe dá se dosud vypékat uhlím.

Diamanty-dají se najít od verze 1,8 ve bednách na úrovni -48 po 1-9 diamantech tak též si z téhle rudy můžete vyrobit zbroj a nástroje díky téhle rudě šel vytěžit block jménem obsidian díky tomuhle blocku jste se mohli dostat do jiné dimenze jménem nether.

Emerald-je ruda díky které můžete obchodovat s vesničanama vesničan vám může nabídnout od věci od zbroje po jídlo emerald můžete vytěžit či najít ve zakopaném pokladu můžete ho vytěžit po 1 oréčku.

Netherite-je ve hře od verze 1,16, tahle ruda nám přinesla prozatím nejlepší armor ve hře a tím pádem aji zbroj do verze 1,16 byla nejsilnější ruda diamant ale po tomhle ubdatu se to zmněnilo tuhle rudu můžete najít v netheru v podzemí po 1-4 kusech zbroj si můžete vylepšit smithing tablem. 

Coal-tahle ruda vám může sloužit jako palivo do pece na vypékání dokáže vám podnout z wither skeletona nebo ho najít v dolech v opuštěních dolech v bednách.

Coper coper-je docela neužitečné oréčko díky němu si můžete vyrobit dalekohled a blocky.

Gold-takhle ruda je stejná jak ostatní ale strašně málo vydrží ale má nejrychlejší krumpáč ze všech.

Ale pozor na nějakých serverech můžeš najit rudy které normálně nenajdeš jako třeba mithrill ingot jako na serveru mithrill určitě se připoj.

před rokem
O čem je minecraft

Minecraft je hra crearivity . Minecraft vám nabízí různé možnosti vaší představivosti. Minecraft vám nabízí aji rozšířenou možnost rud například diamanty emeraldy. Každá rudá má něco do sebe například díky diamantům můžete vyrobit nástroje a zbroj. Díky rudě emeraldům se může obchodovat s postavami viligery můžou vám nabídnout od jídla po zbroj a nástroje. Redstone má něco jako ruda do sebe díky téhle rudě můžete vytvořit dveře výtahy a mnoho různých věcí. Minecraft také nabízí různé Dimenze owerworld-normální svět,nether svět pekla a lávy,end je Dimenze ve které se nachází jeden z bossů. V nether dimenzi se nachází od ubdatu 1.16 rudá jménem netherite díky které si můžete vylepšit zbroj na netherite.v end dimenzi se nachází jeden z bossů jménem Ender Dragon. V normálním světě můžete najít bosse jménem warden nejsilnější boss z celé hry. Poslední boss se jmenuje wither z něj vám může padnout nether star díky které si můžete udělat beacon který vám může dát různé schopnosti. V Minecraftu se také nachází hodně herních módů jako je Survival, multiplayer. V survivalu ve vašem osobním světě si můžete dělat úplně co chcete. V herním módů multiplayer můžete hrát na jednom serveru . Také si můžete v survivalu vyrobit svůj vlastní modifikovaný svět. V Minecraft máte také různé enchanty které vám mohou vylepšit brnění a více vydržíte. V Minecraftu existují různé módy hardcore,adventure hardcore je těžký v tom že umřete a šlus ale v módu adventure je nejtěžší nemůžete ničit blocky a ani zabíjet žádné Moby to ho dělá téměř nezdolatelny.

>
první!
>
Příspěvky: 2/5
>
Příspěvky: 2/10
>
Příspěvky: 2/20
>
Příspěvky: 2/50
>
Příspěvky: 2/25
>
Příspěvky: 2/100
>
Příspěvky: 2/250
>
Příspěvky: 2/500
>
Příspěvky: 2/200
>
Příspěvky: 2/600
>
Příspěvky: 2/800
>
Příspěvky: 2/1000
>
Příspěvky: 2/1100
>
Příspěvky: 2/700

Stav serveru

Online
Mithrill

Online: 2 / 69

Verze: BungeeCord 1.8.x-1.20.x

IP: mc.mithrill.cz