hráčů online
Zkopírování IP
Vítejte na našem webu. Snad najdeš zde vše potřebné!

CookieBoy_

Hl.Helper

Kanál

Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

O uživateli

Zaregistrován:
před rokem
Naposledy spatřen:
před 9 měsíci
Zobrazení profilu:
258

Nejnovější příspěvky

před rokem
Co je to Minecraft?

Minecraft (Cavegame - První název) je populární počítačová hra, ve které hráči staví a budují různé struktury a objekty z kostiček ve virtuálním prostředí. Hra se stal velmi populární po celém světě a může se hrát jak samostatně, tak ve více hráčích. Jedinou hlavní úlohou hry je přežít v nebezpečném prostředí plném monster a dalších nebezpečí. Hráči mohou získávat zkušenosti a vylepšovat své schopnosti, aby mohli čelit větším výzvám.

Minecraft má také řadu různých monster, která se objevují v noci, a hráči musí být připraveni na boj s nimi, aby přežili. Minecraft má také řadu různých surovin, které hráči mohou těžit a použít k výrobě různých předmětů a zbraní.

Minecraft byl vytvořen společností Mojang a vydána v roce 2011. Od té doby se stala jednou z nejpopulárnějších her na světě a prodala se více než 200 milionů kopií. Hra je dostupná na různých platformách, včetně počítačů, konzolí a mobilních zařízení.

Minecraft je také velmi populární díky svému otevřenému světu, což znamená, že hráči mají velkou volnost a mohou dělat prakticky cokoli, co si jen přejí. Hra má také řadu různých herních režimů, včetně

creative režimu, ve kterém hráči mají neomezené množství surovin a nemusí se starat o přežití.

survival režimu, ve kterém hráči musí bojovat s monstery a získávat suroviny, aby přežili.

Hra také obsahuje řadu různých módů a modifikací, které hráči mohou stáhnout a přidat do hry, což dává hře ještě větší hloubku a rozmanitost. Minecraft má také velký vliv na kulturu a může být viděna ve filmech, televizních pořadech a dokonce i v písníčkách nebo ve školách, kde se používá jako nástroj pro učení. Minecraft také hostí řadu různých herních turnajů a soutěží, ve kterých hráči mohou soutěžit o ceny a slávu.

Minecraft je také známý pro svou schopnost spojit hráče z celého světa a vytvořit obrovské virtuální světy, ve kterých mohou hráči spolupracovat a hrát společně. Krásným příkladem je náš server Mithrill.

 

- Cookie

>
první!
>
Příspěvky: 1/5
>
Příspěvky: 1/10
>
Příspěvky: 1/20
>
Příspěvky: 1/50
>
Příspěvky: 1/25
>
Příspěvky: 1/100
>
Příspěvky: 1/250
>
Příspěvky: 1/500
>
Příspěvky: 1/200
>
Příspěvky: 1/600
>
Příspěvky: 1/800
>
Příspěvky: 1/1000
>
Příspěvky: 1/1100
>
Příspěvky: 1/700

Stav serveru

Offline
Mithrill