hráčů online
Zkopírování IP
Vítejte na našem webu. Snad najdeš zde vše potřebné!

Minecraft a redstone a rudy
Téma založil Moonovic

Moonovic

Moonovic

Member
Zaregistrován
09 Dec 2022
Naposledy spatřen
12 Dec 2022
Témat
2
Příspěvků
2
IGN
Moonovic

Minecraft nám rudou redstone ukazuje mnoho možností staveb. Díky téhle rudě můžete postavit ruzné dveře dokonce lítající plošiny. Tahle ruda byla přidaná ve verzi 1,0,1. Ruda vám také může osvětlit kousek vašeho těžebního dolu na úroven světla čislo 9. Když tahle ruda byla přidána byl to zlom hry ve hře se začali stavět různé stavby které dokázali chodit nebo automaticky těžit. Ve verzi 12w32a 1,4,2 byl přidán comand block přes tenhle block se mohlo vymyslet spoustu zajímavých příkazů. Tenhle block se dal získat jenom když jste byli ve gamemode creative jiná možnost nebyla a dosud není.

V ubdatu 0,0,14a-byla přidaná ruda jménem iron iron byla ruda díky které jste si mohly vyrobit zbroj či různé nástroje když byla ruda přidána mohla se najít až po 30+ kouskách u sebe dá se dosud vypékat uhlím.

Diamanty-dají se najít od verze 1,8 ve bednách na úrovni -48 po 1-9 diamantech tak též si z téhle rudy můžete vyrobit zbroj a nástroje díky téhle rudě šel vytěžit block jménem obsidian díky tomuhle blocku jste se mohli dostat do jiné dimenze jménem nether.

Emerald-je ruda díky které můžete obchodovat s vesničanama vesničan vám může nabídnout od věci od zbroje po jídlo emerald můžete vytěžit či najít ve zakopaném pokladu můžete ho vytěžit po 1 oréčku.

Netherite-je ve hře od verze 1,16, tahle ruda nám přinesla prozatím nejlepší armor ve hře a tím pádem aji zbroj do verze 1,16 byla nejsilnější ruda diamant ale po tomhle ubdatu se to zmněnilo tuhle rudu můžete najít v netheru v podzemí po 1-4 kusech zbroj si můžete vylepšit smithing tablem. 

Coal-tahle ruda vám může sloužit jako palivo do pece na vypékání dokáže vám podnout z wither skeletona nebo ho najít v dolech v opuštěních dolech v bednách.

Coper coper-je docela neužitečné oréčko díky němu si můžete vyrobit dalekohled a blocky.

Gold-takhle ruda je stejná jak ostatní ale strašně málo vydrží ale má nejrychlejší krumpáč ze všech.

Ale pozor na nějakých serverech můžeš najit rudy které normálně nenajdeš jako třeba mithrill ingot jako na serveru mithrill určitě se připoj.

Moonovic · před rokem