hráčů online
Zkopírování IP
Vítejte na našem webu. Snad najdeš zde vše potřebné!

Discord
Téma založil Pogy__

Pogy__

Pogy__

Member
Zaregistrován
09 Dec 2022
Naposledy spatřen
16 Dec 2022
Témat
1
Příspěvků
1
IGN
Pogy__

Zdravíčko, 

Chtěl bych vám tu tak nějak rozepsat to jak co funguje na našem discordu.

Discord Mithrillu je rozdělen do několika kategorií. Některé fungují na informace další na pokec jak slovně tak písemně, jsou zde i místnosti kde se hrají různé hry od slovního fotbalu po počítání. Také zde můžete najít místnost kde se pořádají giveawaye. Veškeré chyby na serveru se hlásí do místnosti chyby, také se s námi můžete podělit o vaše návrhy co přidat na server v místnosti Návrhy.

Dále se zde nacházejí discord boti Mithrillu například bot na hodnocení admin teamu v místnosti Hodnocení kde můžete ohodnotit členy admin teamu a nám tak poradíte v čem se máme zlepšovat nebo na co se máme více zamířit.   

Použití hodnocení:

/hodnoceni uživatel:@Pogy__#6061 hvězd:5 Hvězd důvod:Důvod proč dáváš takové hodnocení 

Nutno podotknout že můžete hodnotit všechny, ale pouze 1 za 30dni (bot vám neumožní hodnotit jednu osobu vícekrát během jednoho měsíce).

Propojení serveru s discordem:

Dále tu jsou místnosti jakožto survival, creative a lifesteal abyste do těchto místnosti mohli psát musíte si propojit discord účet s Minecraft účtem.

Jak propojit discord se serverem?

Stačí ve hře použít příkaz /discordsrv link po použití ti to ve hře vygeneruje a následně napíše kód který budeš muset poslat discord botovi Mithrill#4621. Je nutné mít zapnuté přímé zprávy ze serveru kde jste bot vás jinak nedokáže propojit. 

 

 

 

 

 

Pogy__ · před rokem