Server

Připojte se pomocí IP mc.mithrill.cz
Na serveru hraje 4 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/Ys5gtNS9Rc
Na serveru je online uživatelů.


Chlachta
Admin
Unconfirmed Member

37 příspěvků
34 témat

IGN: Chlachta
Odznaky:
5
před 5 měsíci


Popisek: Naše Neko si vyšla na sváču s Wardenem. ŘÍkala, že příště slepé rande vynechá.Příliš naslouchal.

Nedávno nám vyšla verze 1.17, která je nakonec rozdělena do dvou updatů. V tomto článku se postupně budete dozvídat, co se vlastně nového přidá :)

PŘIDÁNO

 

Sculk Block, Sculk Trap -  bude generován v nové biomu Deep Dark. Bude se využívat v redstonu

Sculk Chute  - taktéž se bude generovat v deep dark biomu, vytvářet se bude z sculku a bone. Bude lehce zářit. 

Sculk Veins - bude se tvořit na povrchu tak jako sníh, položit půjde ve všech směrech, z části bude trochu průhledný, aby bylo vidět na jakém bloku leží. 


Goat Horn (kozí roh)
- dropne z kozy, pokud narazí do bloku. Pokud bude použit, po krátkou dobu bude k slyšení zvuk podobný nájezdu.


Warden
- nový mob, bude se spawnovat v deep dark jeskyni. První opravdu slepý mob, bude se pohybovat podle cítění vibrací pohybu hráče či ostatních mobů. Bude také reagovat na zvuky, kam dopadne šíp, vejce a další projektily - lze ho tedy takto od sebe odlákat. Při plížení si hráče nevšimne. Vidí hráče, co jsou “neviditelní”. Shoří na přímém světle. Je neuvěřitelně silný, dává damage 30, je rychlý jako hráč při chůzi, má odolnost vůči knockbacku. V porovnání s ostatními moby, bude nejvyšší.


Deep Dark - nový biom "největší hlubiny světa". Zde se budou spawnovat wardenové a vše, co se týče sculk. Bude zde také k nalezení deepslate. A možná objevíte svíčky. A moožná i loot chestky. Jiné moby ale zde nepotkáte než Wardeny. Pokud se objevíte v deep dark jeskyni, může se vám zatmavit vidění, což bude znamenat, že Warden je nablízku.

 

UPRAVENO

 

GENERACE SVĚTA

Jeskyně - budou všechny vylepšené, budou mít dvě vrstvy stonu, podle toho v jaké hloubce se nachází. Budou další druhy jeskyní:
Cheese - obrovské mísnosti, kde se bude lépe lítat s elytrou
Spaghetti - dlouhé, uzké jeskyně a více podobné původním klasickým jeskyním
Noodle - budou užší, více klaustrofobické jeskyně


Hory - i hory prošli menší úpravou. Dostanou pět subbiomů.
Mountain Meadow - nejnižší vrstva hor - bude obsahovat květiny a sweet berries
Mountain Grove - druhá vrstva hory - schovaná pod vrstvou sněhu, sněhových bloků, prašanu a spruce stromy. Dále se tu bude spawnovat králík
Snowy Slopes - druhý nejvyšší vrstva hory. Opět bude pokryta sněhem, sněhovými bloky, prašanem a ledem. Bude se zde spawnovat pouze koza.

Lofty Peaks - nejvyšší vrstva hory a bude se generovat jen pokud hora bude hodně vysoká. Pokrytá sněhem a ledem. Vygeneruje se, pokud je okolí teplejší než pro snow capped peaks.

Snow Capped Peaks - nejjvyšší vrstva hory a bude se generovat jen pokud hora bude hodně vysoká. Pokrytá sněhem a ledem a prašanem - vygeneruje se ve chvíli, kdy je okolí chladnější.


Poslední úprava: před 4 měsíci x 1