Server

Připojte se pomocí IP mc.mithrill.cz
Na serveru hraje 7 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/Ys5gtNS9Rc
Na serveru je online uživatelů.


Chlachta
Admin
Unconfirmed Member

37 příspěvků
34 témat

IGN: Chlachta
Odznaky:
5
před 9 měsíci

Pozor děti, jdou k Vám kuřátkaa...Dobře, v našem případě to jsou sice malá, ale ne kuřátka. Představujeme Vám Společníky!

Co jsou Společníci?  Společníci jsou malé hlavičky, které kolem Vás budou létat a také Vám za odměnu poskytovat i nějaké té výhody. Na výběr máte z 11 roztomilých společníků, budete mít možnost zvyšovat jejich levely a užívat si tak jejich přítomnost

Proč jsou ceny tak vysoké?  Společníka máte totiž trvale a vzhledem k odměnám, které poskytují, je nutné také patřičně ohodnotit. Každopádně společník není jen výhoda pro VIP!

Koho si můžu vybrat? 
Tak třeba například Drak poskytne nejen fly, ale i možnost zvýšení poškození  i obranu proti poškození. Miner vám poskytne osobní haste a v podzemí night vision. Naruto s vámi prosviští mapu díky speed. Shark vás vezme na výpravu k Titanicu, neboť díky jeho schopnosti dýchání pod vodou se tam nejspíše i zdržíte na kávičku. S Pokeballem se nebojte boje, získáte regeneraci. A s Knightem se probojujete veškerou armádou.

 

Svého kamaráda zakoupíte přes příkaz /c  

Ve spawn eggu si mužete vybrat ke koupi svého companiona, v truhle se můžete kochat svojí sbírkou a v papíru máte další možnosti, co se svým companionem dělat - zvýšit mu level apod. 

Gotta Catch ‘Em All!  Přejeme příjemný lov!

 


Poslední úprava: před 9 měsíci x 1