Server

Připojte se pomocí IP mc.mithrill.cz
Na serveru hraje 4 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/Ys5gtNS9Rc
Na serveru je online uživatelů.


Chlachta
Admin
Unconfirmed Member

37 příspěvků
34 témat

IGN: Chlachta
Odznaky:
5
před 6 měsíci

Jste chudí a rádi byste situaci změnili? Nevíte, jak zarobit pořádné peníze? Zde je návod, jak si rychle peníze opatřit.

./jobs
Jobsy jsou nejzákladnější cesta k tomu, jak si vydělat. Pomocí příkazu /jobs browse si můžete vybrat až tři zaměstnání (VIP má více). Pak stačí jen vykonávat danou věc (kopat, těžit, pěstovat, zabíjet…) a s každým dalším levelem se zvyšuje i příjem. TIP: za práci Hunter můžete získat slušné peníze v /warp xpfarma

Truhly
Každé dvě hodiny můžete zahlasovat na dvou odkazech pro server a získáte tak unikátní klíč k vote bedně, kde můžete vyhrát nejen vzácnější klíče, ale i peníze.

./uf sellall
 Pokud rádi rybaříte a máte ve svém inventáři spoustu ryb, co nepotřebujete – můžete je přes /uf sellall prodat. V závislosti na velikosti ryb dostanete příslušný obnos. TIP: Zkombinujte práci Fishermana a prodej ryb

Reakce
Za každé správně opsané nebo vyluštěné slovo, pokud budete první získáte 500 korun měny. Reakce jsou po pěti minutých, tak buďte připravení!

Aukce
Máte přebytečných pár itemů a nechcete zakládat shop? Prodejte až 10 itemů naráz do aukcí.Stačí předmět vzít do ruky a napsat /ah sell částka početkusů. Prodej je automaticky na sedm dní a je dohledatelný v /ah

Shop / Warp Tržiště
Přeci jenom chcete shop? Dobrá tedy. Jen pamatujte, pokud nemáte VIP, nelze na něj vytvořit warp. Pokud chcete být na velkém tržišti, není nic lehčího, než zaskočit na /warp trziste a jeden ze stánků si pronajmout.
Shop si založíte takto:
Postavte bednu a vemte do ruky item, který chcete prodávat
Itemem klikněte LEVÝM tlačítkem přes bednu a do chatu napište za kolik chcete item prodávat
Olalá - hotovo. Doplňte itemy a hurá do světa obchodníků

Challenges
Úkoly jsou rozděleny do tří kategorií a to Denní, Tydenní a Měsíční. Přes příkaz /challenges si zjistíte, které zrovna máte k sobě přiřazené a které odměny za konkrétní úkol dostanete. Nejčastěji je to okolo 2 500 herní měny a 2 diamanty.

Eventy
Občas se pořádají složitější eventy, kde mimo výhry event klíče padne i nějaká ta finační odměna.

./kit
I ve svém kitu máte možnost si nějakou tu drobnou apanáž odnést, tak využívejte /kit

A nejhlavnější na závěr? Hrajte! Za každou odehranou hodinu nějaké ty korunky dostanete.


Poslední úprava: před 5 měsíci